ورزشی

پیروزی شش کشتی گیر ایرانی در مبارزه نخست

به گزارش کا 118، مسابقات 7 وزن پایانی رقابت های بین المللی کشتی فرنگی رنکینگ اتحادیه جهانی کشتی جام امره پولیاک و یانوس وارگا از ظهر امروز (یکشنبه) در شهر بوداپست مجارستان در حال برگزاری است.

نتایج نمایندگان کشورمان تاکنون به شرح زیر است:

در وزن 55 کیلوگرم که با حضور 4 کشتی گیر و به صورت دوره ای برگزار می شود، پویا دادمرز در دور اول با نتیجه 6 بر 1 مغلوب الدانیز عزیزلی قهرمان جهان از آذربایجان شد. وی در دورهای بعدی با مارات گاریپوف از برزیل و نوگزاری تسورتسومیا دارنده مدال نقره جهان از گرجستان کشتی می گیرد.

در وزن 67 کیلوگرم محمدرضا گرایی که در بالای جدول حضور دارد در دور نخست با نتیجه 4 بر 2 سلیمان نصر از تونس را شکست داد. وی در دور بعد به مصاف می کند و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد به مصاف ماماداسا سیلا از فرانسه می رود. سعید اسماعیلی دیگر نماینده کشورمان که در پایین جدول حضور دارد، در دور اول با نتیجه 10 بر صفر نستور آلمانزا از شیلی را از پیش رو برداشت. وی در دور بعد به مصاف والنتین پتیک از مولداوی می رود.

در وزن 72 کیلوگرم دانیال سهرابی در دور اول با نتیجه 12 بر 6 مغلوب حسرت جعفراف دارنده مدال نقره جهان از آذربایجان شد و باید منتظر حضور حریفش در دیدار فینال باشد تا وی نیز بتواند به کار خود در گروه بازنده برای کسب مدال برنز ادامه دهد.

در وزن 77 کیلوگرم محمدعلی گرایی پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با نتیجه 7 بر 2 روبرت فریتچ دارنده مدال نقره جهان (72 کیلوگرم) از مجارستان را مغلوب کرد. وی در دور بعد به مصاف سانان سلیمان اف دارنده مدال نقره جهان از آذربایجان می رود. محمدرضا مختاری دیگر نماینده کشورمان پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم به با نتیجه 10 بر صفر پاول پوکلاویچ از کرواسی را مغلوب کرد. وی در دور بعد با نائو کوساکا از ژاپن مبارزه می کند.

در وزن 82 کیلوگرم اشکان سعادتی فر در دور نخست با اسپنسر وودس از آمریکا کشتی می گیرد و در صورت غلبه بر این حریف، در دور بعد به مصاف برنده دیدار میان گلا بولکوادزه از گرجستان و کارلو کودریچ از کرواسی می رود.

در وزن 87 کیلوگرم محمدحسین محمودی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با نتیجه عدم حضور تورنیکه جاماشویلی از گرجستان بر روی تشک، به پیروزی رسید. وی در دور بعد به مصاف برنده دیدار میان نورسلطان تورسینوف قهرمان آسیا از قزاقستان و دیوید لوسونزی قهرمان جهان از مجارستان می رود.

در وزن 97 کیلوگرم محمدهادی ساروی در دور اول با توجه شرکت نکردن تاماس لوای از مجارستان به پیروزی رسید. وی در دور دوم به مصاف جوزف راو از آمریکا می رود. شایان حبیب زارع دیگر نماینده کشورمان پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با الکس زوکه از مجارستان پیکار می کند.

انتهای پیام/

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا