ورزشی

پیشنهاد کدام تیم نعمتی را وسوسه کرد؟

به گزارش کا 118، علی نعمتی مدافع پرسپولیس که قراردادش با پرسپولیس به پایان رسیده است سه تیم لیگ برتری را خواهان خود می‌بیند.

گفته می‌شود سه تیم سپاهان، تراکتور و فولاد خواهان جذب علی نعمتی هستند اما با وجود این باز هم این بازیکن پاسخی به سه تیم خواهانش نداده و اولویتش را حضور در پرسپولیس اعلام کرده است.

علی نعمتی فعلاً در شهر زادگاهش نیشابور، مشغول امتحانات دانشگاهی است بازیکنی که البته در چند مدت اخیر از تمرین کردن هم غافل نبوده تا برای شروع تمرینات از فرم مطلوب دور نماند. او در آخرین صحبتی که با مدیران باشگاه پرسپولیس داشته به مدیرعامل و معاون ورزشی باشگاه اعلام کرده که‌ طلب شش میلیاردی او را بپردازند و گزینه اولش را باز هم پرسپولیس اعلام کرده است.

نعمتی تا این لحظه حرفی از جدایی نزده اما این امر بعید نیست که اگر مطالبات علی نعمتی پرداخت نشود این بازیکن هم مانند چند بازیکن دیگر پرسپولیس وسوسه شده و به یکی از پیشنهادات ارائه شده پاسخ مثبت بدهد.

در شرایطی که از بین مدافعان میانی پرسپولیس کنعانی‌زادگان قرارداد دارد و پورعلی‌گنجی قراردادش را تمدید کرده وضعیت سه بازیکن دیگر این پست یعنی گولسیانی، فرجی و نعمتی نامشخص است هر چند نعمتی می‌تواند مدافع چپ هم باشد.

انتهای پیام/

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین بررسی کنید
نزدیک
دکمه بازگشت به بالا