ورزشی

کشتی آزاد جوانان جهان؛ نمایندگان ایران حریفان خود را شناختند

 کشتی آزاد جوانان جهان؛ نمایندگان ایران حریفان خود را شناختند

به گزارش کا 118 و به نقل از سایت فدراسیون کشتی، نتایج قرعه‌کشی نمایندگان ایران در رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی جوانان جهان به شرح زیر است:

در وزن 57 کیلوگرم که 19 نفر حضور دارند، احمد محمدنژاد جوان پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم به مصاف برنده مبارزه میان مری بازاربایف از قزاقستان و روسلان سولووی از اوکراین می‌رود.

در وزن 61 کیلوگرم که 24 شرکت کننده دارد، علی خرمدل در دور نخست با مارک آریاس آلوارز از اسپانیا کشتی می‌گیرد و در صورت غلبه بر این حریف، در دور بعد به مصاف آکیلبک اورماتوف از قرقیزستان می‌رود.

در وزن 65 کیلوگرم که مسابقات آن با حضور 26 نفر برگزار می‌شود، محمدرضا شاکری پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با برنده کشتی میان فیلیپ فروسولا میلا از اسپانیا و زاید مسلاح از اردن مبارزه می‌کند.

در وزن 70 کیلوگرم که 24 نفر حضور دارند، علی رضایی در دور نخست به مصاف ابراهیم یاپراک از ترکیه می‌رود و در صورت گذر از این حریف، در دور دوم با زلیم‌خان موتسوخایف از لهستان کشتی می‌گیرد.

در وزن 74 کیلوگرم که 27 شرکت کننده دارد، حسین محمدآقایی در دور اول با استاس وولف از آلمان پیکار می‌کند و در صورت شکست این حریف، در دور دوم به مصاف ایهار شالیما از بلاروس می‌رود.

در وزن 79 کیلوگرم که 27 نفر شرکت کرده‌اند، فرزاد صفی جهانشاهی در دور نخست با ابراگیم کادیف از روسیه مبارزه می‌کند و در صورت غلبه بر این حریف، در دور دوم به مصاف برنده کشتی میان ماگجان ژانیربای از قزاقستان و کانور چورچ از کانادا می‌رود.

در وزن 86 کیلوگرم که 26 نفر حضور دارند، امیرحسین علیزاده پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم به مصاف برنده کشتی میان موکول داهیا از هند و داویدس پیروزنیکس از لتونی می‌رود.

در وزن 92 کیلوگرم که 18 شرکت کننده دارد، محمد مبین عظیمی پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با سالی سالیف از بلغارستان سرشاخ می‌شود.

در وزن 97 کیلوگرم که 18 نفر حضور دارند، ابوالفضل بابالو پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم به مصاف توچی گوا از چین می‌رود.

در وزن 125 کیلوگرم که مسابقات آن با حضور 19 کشتی گیر برگزار می‌شود، امیررضا معصومی در دور نخست با هاکان بیوک جینگیل از ترکیه مبارزه می‌کند و در صورت پیروزی بر این حریف، در دور بعد به مصاف دا لیو از چین می‌رود.

برنامه برگزاری این مسابقات به شرح زیر است:

رقابت‌های اوزان 57، 65، 70، 79 و 97 کیلوگرم روزهای 23 و 24 و مسابقات اوزان 61، 74، 86، 92 و 125 کیلوگرم روزهای 24 و 25 مردادماه برگزار می‌شود.

مسابقات مقدماتی پنج وزن نخست از ساعت 10 لغایت 14:30، مسابقات نیمه نهایی از ساعت 18 تا 19:30 برگزار می‌شود.

رقابت‌های مقدماتی پنج وزن دوم و شانس مجدد پنج وزن نخست از ساعت 10 تا 14:30، مسابقات نیمه نهایی پنج وزن دوم از ساعت 17 تا 17:45 و مسابقات رده بندی فینال پنج وزن اول و پنج وزن دوم از ساعت 18 تا 20:30 برگزار می‌شود. اختلاف ساعت ایران با اردن 30+ دقیقه است.

 

انتهای پیام/

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا