ورزشی

کلوپ: در چلسی مربیان به خواسته‌های خود می‌رسند

کلوپ: در چلسی مربیان به خواسته‌های خود می‌رسند

به گزارش کا 118، لیورپول در حالی فصل خود را آغاز کرده است که از ابتدای پنجره نقل و انتقالاتی به دنبال خرید هافبک دفاعی بود. با وجود جدایی فابینیو و جوردن هندرسون نیز قرمزها از تقویت پست 6 یورگن کلوپ عاجز مانده‌اند. کلوپ در صحبت‌های بعد از بازی خود کنایه‌ای به وضعیت نقل و انتقالاتی باشگاه زد. در ادامه صحبت‌های کلوپ را با هم می‌خوانیم:

در مورد بازی:از یک امتیاز راضی هستم. آن‌ها در دقایق پایانی شانس‌هایی را برای گلزنی ایجاد کردند. در ابتدای بازی عالی بودیم، دو گل فوق‌العاده به ثمر رساندیم؛ از لحاظ بازی‌سازی در سطح کلاس جهانی بودیم. در ادامه، درها را برای بازی چلسی باز گذاشتیم و چندین بار توپ را از دست دادیم. مشکل ما در بازی این بود که برای پر کردن فاصله موجود به جای پیشروی تصمیم گرفتیم عقب بنشینیم. به همین خاطر استرلینگ، جیمز و چیلول به خطوط ما نفوذ کردند. اولین بازی بود و ما چیزهای زیادی برای بهبود دادن در پیش داریم.

واکنش صلاح به تعویض: هنوز با صلاح صحبت نکرده‌ام؛ فکر نمی‌کنم تا به حال صلاح را از این که زمین را ترک می‌کند خوشحال دیده باشید. اطلاعی ندارم اما اگر او گلزنی می‌کرد رکورددار می‌شد، در آن لحظه به چنین نکته‌ای فکر نمی‌کردم و فقط به بازیکن تازه‌نفس نیاز داشتیم. صلاح راضی نیست اما درک می‌کنم و مشکلی نیست.

در مورد زمان اضافه بازی: در فصل گذشته برخی از تیم‌ها زمان را کش می‌دادند اما ما چنین تیمی نیستم. می‌دانم که یک کارت زرد دریافت کردیم؛ وقت تلف کردن زمانی که ترنت الکساندر آرنولد برای پرتاب اوت به دنبال گزینه می‌گردد نکته‌ای فنی است. مثل برنتفورد در ضربات ایستگاهی که آن را طول می‌دهد؛ پرتاب اوت هم شامل چنین چیزی است و به همین خاطر باید در این مورد روشنگری شود. از دقایقی که توپ در جریان بازی قرار داشت اطلاعی ندارم اما امروز مشکلی نداشتم.

 در مورد مویسس کایسدو و رومئو لاویا خبری برای گفتن دارید؟ نه

 پوچتینو به دنبال بازیکنان بیشتری است. نظرتان چیست؟در چلسی تمام مربیان به دنبال چنین چیزی هستند و معمولا هم به خواسته خود می‌رسند

انتهای پیام/

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا