ورزشی

کنعانی‌زادگان: اگر دنبال پول بودم به پرسپولیس نمی‌آمدم

کنعانی‌زادگان: اگر دنبال پول بودم به پرسپولیس نمی‌آمدم

به گزارش کا 118، محمد حسین کنعانی‌زادگان بعد از امضای قرارداد با پرسپولیس اظهار کرد: خوشحالم که به پرسپولیس برگشتم. آدم وقتی خانه‌ای با عشق و محبت دارد با هیچی چیز آن را عوض نمی‌کند.

اگر دنبال پول بودم به پرسپولیس نمی‌آمدم

وی ادامه داد: حرف‌هایی بود که می‌گفتند کنعانی‌زادگان بازار گرمی می‌کند اما چنین چیزی نبود و همه از پیشنهادهای من با خبر بودند. از سایر تیم‌ها هم تشکر می‌کنم که به من پیشنهاد دادند. وقتی از پرسپولیس جدا شدم گفتم خانه اول و آخرم پرسپولیس است و هر زمانی برگردم جز پرسپولیس در جایی دیگری نمی‌توانم بازی کنم. خدا را شاکر که به اینجا آمدم. اگر دنبال پول بودم هیچ وقت به پرسپولیس نمی‌آمدم.

او در ادامه درباره تراکم بازیکنان باکیفیت در خط دفاع پرسپولیس هم گفت: ما پرسپولیس هستیم و ۲۰ میلیون هوادار پشت ما است. هیچ فرقی ندارد چه کسی بازی می‌کند. چه یک دقیقه و چه ۹۰ دقیقه بازی کنم، مهم موفقیت پرسپولیس است. یک کار نیمه تمام داریم و باید آن را تمام کنیم. دو بار تا یک قدمی آن رفتیم و ان‌شاءالله امسال بتوانیم قهرمان آسیا بشویم.

قول داده بودم برگردم

کنعانی‌زادگان درباره همکاری دوباره با یحیی گل‌محمدی هم گفت: وقتی از قطر بازگشتم با من تماس گرفتند و صحبت کردیم و پیشنهاداتی از قطر و امارات و عربستان هم مطرح شد و پیشنهاد جدی داشتم اما قول داده بودم که برگردم و به آقای  گل‌محمدی هم گفتم وقتی برگردم جز پرسپولیس انتخابی نخواهم داشت.

وی افزود: هواداران به من لطف دارند و همیشه گفته‌ام هیچ کم و کسری در زمین نمی‌گذارم. اگر سرم بشکند و رباط پایم پاره شود، باز هم برای این تیم می‌جنگم. من هرچه دارم از پرسپولیس است و افتخار می‌کنم که در این تیم هستم و جز قهرمانی آسیا به چیزی فکر نمی‌کنم.

ماجرای هدیه تلفن همراه به یک هوادار خردسال

او درباره اینکه یک گوشی موبایل به یکی از هواداران خرد سال پرسپولیس هدیه داده است هم گفت: دیدم آن کودک ناراحت است و به من اطلاع دادند که گوشی موبایل او را دزدیده‌اند. دوست ندارم هیچ هوادارای ناراحت شود. برایم سخت بود که او اشک می‌ریخت.

می‌دانم با قلعه‌نویی به فینال آسیا می‌رویم

کنعانی‌زادگان درباره تیم ملی فوتبال ایران هم گفت: همیشه گفته‌ام وقتی پرسپولیس و استقلال خوب باشند تیم ملی قوی داریم. از امیر قلعه‌نویی تشکر می‌کنم که زحمت می‌کشند و تک تک بازیکنان را آنالیز می‌کنند. انتخاب امیر قلعه‌نویی بسیار خوب بود. روز اول وقتی با بازیکنان صحبت کردند مشخص بود شناخت دارند. او پر افتخارترین مربی ایران است. می‌دانم ۱۰۰ درصد تا فینال آسیا می‌رویم و جز قهرمانی به چیز دیگری فکر نمی‌کنیم.

 

انتهای پیام/

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا