ورزشی

یگانه کرمانی به بازی‌های آسیایی اعزام می‌شود

یگانه کرمانی به بازی‌های آسیایی اعزام می‌شود

به گزارش کا 118، کمیته ملی المپیک روز گذشته در تماس تلفنی به مسئولان فدراسیون بدمینتون اعلام کرد که یگانه کرمانی به لیست اعزامیان به بازی‌های آسیایی اضافه شده است.

ملی‌پوش بدمینتون کشورمان پس از کش و قوس‌های فراوان به لیست اضافه شد. وی ابتدا قرار بود به بازی های آسیایی اعزام شود اما نماینده بدمینتون پسر کشورمان جایگزین وی شد و بار دیگر موضوع مصوبه کمیته ملی المپیک مطرح شد که وی با توجه به اینکه در رشته بانوان سهمیه بازی‌های المپیک را کسب کرده‌اند می تواند اعزام شود.

از طرفی موضوع حضور ثریا آقایی در بازی‌های آسیایی با وایلد کارت مطرح شد که بار دیگر مسئولان فدراسیون مدارکی که دال بر کسب سهمیه از طریق رنکینگ جهانی را ارائه کردند.

پیگیری‌ها ادامه پیدا کرد تا اینکه در نهایت روز گذشته اعلام شد یگانه کرمانی به لیست اعزامیان بازی های آسیایی اضافه شده است.

مددی درخصوص شرایط آمادگی‌ یگانه کرمانی اظهار داشت: کرمانی درحال حاضر در اردوی آمادگی تیم ملی بدمینتون حضور دارد. وی به همراه نسیم صفایی و رومینا تاجیک 29 مردادماه به مسابقات دانشجویان روسیه اعزام می شود.

وی همچنین درباره مربی تیم اعزامی خاطرنشان کرد: سیمین مهدوی سرمربی تیم ملی قرار است در یک دوره مربیگری در دانمارک شرکت کند بنابراین نمی تواند در این اعزام حضور داشته باشد.

 

انتهای پیام/

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا