ورزشی

۱۰ نماینده کشتی فرنگی ایران رقبای خود را شناختند

 ۱۰ نماینده کشتی فرنگی ایران رقبای خود را شناختند

 به گزارش کا 118، مراسم قرعه کشی رقابت‌های کشتی فرنگی نوجوانان جهان در استانبول ترکیه برگزار شد و ۱۰ نماینده ایران در این رقابت‌ها رقبای خود را شناختند.

در وزن ۴۵ کیلوگرم که ۱۶ کشتی‌گیر حضور دارند،  علیرضا امیری در دور نخست مقابل هنری آسلیکیان از آمریکا مبارزه می‌کند و در صورت برتری در یک چهارم نهایی مقابل برنده مبارزه ازبکستان و مولداوی به روی تشک می رود.

در وزن ۴۸ کیلوگرم که ۱۹ کشتی‌گیر حضور دارند، پیام احمدی در دور نخست مقابل ماکسیم برادزیاک از روسیه مبارزه می‌کند و در صورت برتری در یک هشتم نهایی مقابل هاروکو شینا از ژاپن مبارزه خواهد کرد.

در وزن ۵۱ کیلوگرم که ۱۸ کشتی‌گیر حضوردارند، محمدمعراج مهمدی مقابل آرتور برویان از ارمنستان مبارزه می‌کند و در صورت برتری در یک چهارم نهایی مقابل برنرده مبارزه آمریکا و ترکمنستان به میدان می‌رود.

در وزن ۵۵ کیلوگرم که ۲۷ کشتی‌گیر وزن کشی کردند، محمدرضا غلامی پس از استراحت در دور نخست، در یک هشتم نهایی مقابل برنده کشتی‌گیران ترکمنستان و ژاپن به میدان می‌رود.

در وزن ۶۰ کیلوگرم که ۲۳ نفر حضور دارند، علی دزفولی نژاد در دور اول با کمال شهباز از ترکیه مصاف می دهد و در صورت پیروزی بر این کشتی گیر، در دور دوم به مصاف کاجتان یاکوبوفسکی از لهستان می رود.

در وزن ۶۵ کیلوگرم که ۲۸ کشتی‌گیر حضور دارند، امیرمهدی سعیدی نوا در دور نخست مقابل زالان پک از صربستان مبارزه می‌کند و در صورت برتری در یک هشتم نهایی مقابل برنده مبارزه مصر و لهستان به روی تشک می‌رود.

در وزن ۷۱ کیلوگرم که ۳۰ شرکت کننده دارد، احمدرضا محمدیان در دور نخست به مصاف آنتونی تریتر از لهستان می رود و در صورت غلبه بر این حریف، در دور دوم با برنده کشتی میان یوسف بداوی از مصر و گور خاچاتریان از ارمنستان پیکار می کند.

در وزن ۸۰ کیلوگرم که ۲۸ کشتی گیر وزن کشی کرده‌اند، علیرضا عباسی در دور نخست مقابل الانگار از فلسطین مبارزه می‌کند و در صورت برتری در یک هشتم نهایی برابر شیمیربک از قزاقستان به میدان می‌رود.

در وزن ۹۲ کیلوگرم که ۲۳ نفر حضور دارند، علی اکبر اصغری ولدی در دور اول با آندری رودین از کرواسی مصاف می دهد و در صورت گذر از این کشتی گیر، در دور دوم با صبا پورتسلادزه از گرجستان مبارزه می کند.

در وزن ۱۱۰ کیلوگرم که ۲۰ فرنگی‌کار حضور دارند، امیرحسین عبدولی در دور نخست مقابل دانیلا زوبکوف از مولداوی به میدان می‌رود و در صورت برتری در یک هشتم نهایی برابر لازار از روسیه مبارزه می کند.

برنامه این مسابقات به شرح زیر است:

دوشنبه ۹ مردادماه:
ساعت ۱۱ تا ۱۴:۳۰: مسابقات مقدماتی اوزان ۴۸، ۵۵، ۶۵، ۸۰ و ۱۱۰ کیلوگرم کشتی فرنگی
ساعت ۱۸ تا ۱۹:۳۰: مسابقات نیمه نهایی اوزان ۴۸، ۵۵، ۶۵، ۸۰ و ۱۱۰ کیلوگرم کشتی فرنگی
سه شنبه ۱۰ مردادماه:
ساعت ۱۱ تا ۱۴:۳۰: مسابقات مقدماتی اوزان ۴۵، ۵۱، ۶۰، ۷۱ و ۹۲ کیلوگرم کشتی فرنگی فرنگی و شانس مجدد پنج وزن نخست فرنگی
ساعت ۱۷:۱۵ تا ۱۷:۴۵: مسابقات نیمه نهایی اوزان ۴۵، ۵۱، ۶۰، ۷۱ و ۹۲ کیلوگرم کشتی فرنگی
ساعت ۱۸ تا ۲۰:۰۰: مسابقات رده بندی و فینال اوزان ۴۵، ۵۵، ۶۵، ۸۰ و ۱۱۰ کیلوگرم کشتی فرنگی
چهارشنبه ۱۱ مرداماه:
ساعت ۱۱ تا ۱۴:۳۰: مسابقات شانس مجدد پنج وزن دوم کشتی فرنگی
ساعت ۱۸ تا ۲۰:۰۰: مسابقات رده بندی و فینال اوزان ۴۵، ۵۱، ۶۰، ۷۱ و ۹۲ کیلوگرم کشتی فرنگی

 

انتهای پیام/

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا