فرهنگ و هنر

آموزش لنج‌سازی و پرورش کروکودیل در «میشه که بشه»

به گزارش کا 118از روابط عمومی سازمان صدا و سیما، تولید فصل دوم برنامه میشه که بشه با طراحی و تهیه‌کنندگی کامران سیف‌اللهی و کارگردانی سیدعماد کریمی‌فرد پس از گذشت چندماه از تصویربرداری، به پایان رسید و هم‌اکنون آخرین مراحل پس‌تولید را پشت سر می‌گذارد تا آماده نمایش شود. همچنین نشان این برنامه با طراحی فرزانه احدی رونمایی شد.

فصل جدید این برنامه، همانند فصل اول که در فروردین ۱۴۰۰ روی آنتن شبکه نسیم رفته بود، به موضوع تجربه‌گرایی مشاغل توسط جوانان می‌پردازد و قصد دارد به مخاطبان بگوید که هر فرد در شهر خود با تلاش و کسب تجربه می‌تواند شغلی جدید راه بیندازد.

یکی از ویژگی‌های متفاوت فصل جدید میشه که بشه میزبانی تهیه‌کننده از صاحبان مشاغل و کسانی است که به دنبال کسب تجربه در یک حرفه هستند.

عوامل سازنده فصل دوم میشه که بشه برخلاف فصل پیشین که در تهران جلوی دوربین رفته بود، برای نمایش شغل‌های مختلف به 15 استان شامل خراسان‌ رضوی، خراسان شمالی، مازندران، گلستان، اصفهان، یزد، فارس، سمنان، کرمان، بوشهر، کهگیلویه‌ و بویراحمد، لرستان، کرمانشاه، زنجان و گیلان سفر کرده‌اند.

قلم‌کاری، بافتن تور دروازه، لنج‌سازی، پرورش کروکودیل، زالو، گل رز، قارچ و دیگر برنامه ها از جمله فعالیت‌هایی است که مخاطب در همراهی با کارآفرینان و تجربه‌گران، با آن آشنا می‌شود؛ کارهایی که حتی ممکن است افراد اسم آن را نشنیده باشند.

فصل دوم میشه که بشه که در ۲۶ قسمت ۳۰ دقیقه‌ای با مشارکت بنیاد برکت و شبکه نسیم ساخته شده است، به زودی روی آنتن شبکه نسیم می‌رود.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا