فرهنگ و هنر

اجازه ندهید امنیت بازیچه اغتشاشگران شود

به گزارش کا 118از پایگاه اطلاع‌رسانی جامعه هنرمندان اسلامی، هیات اسلامی هنرمندان حادثه تروریستی حرم احمدابن موسی (ع) و شهادت جمعی از مردم مظلوم و زائران آن حضرت را به ملت بزرگ ایران و رهبر معظم انقلاب اسلامی و خانواده محترم و داغدار تبریک و تسلیت گفت.
این هنرمندان ضمن محکومیت اقدام تروریستی در حرم حضرت احمدبن موسی، تاکید کردند: این حادثه ترسیم روشن دیگری از تقابل حق و باطل و خط سرخ شهادت مظلومان تاریخ است. امروز دیگر تردیدی نیست صف اغتشاشگران در صف تروریست‌هایی است که از کشتن مردم حتی در حریم امن اهل بیت ابایی ندارند.

«هیات اسلامی هنرمندان ضمن ابراز بیزاری از تروریست‌های وهابی و تکفیری داعش و از زمینه سازان تحرک آنان یعنی اغتشاشگران و حامیانشان، از مسئولان می خواهد اجازه ندهند امنیت که مهمترین میراث شهید بزرگوار حاج قاسم سلیمانی و نظام مقدس جمهوری اسلامی است، بیش ازین بازیچه هوچیگری هوسرانان و جریانات معاند شود تا با بازیچه قرار دادن عناوین آزادی و زن، برخی خیابان ها و محلات و دانشگاه را جولانگاه تحرکات تخریبی خود قرار دهند».

در بیانیه جامعه هنرمندان اسلامی آمده است: همچنین انتظار داریم در این فرآیند دست ها و عوامل پشت پرده را رها نسازند و تروریست‌های رسانه ای و فضای مجازی و حامیان آنان را نیز به سزای اعمال تخریبی شان برسانند. به فضل الهی و برکت خون شهدای مظلوم حرم احمدابن موسی(ع) شاهد خفت و نابودی فتنه گران و حامیانشان باشیم.

به گزارش کا 118، شامگاه چهارشنبه (چهارم آبان) بر اثر تیراندازی یک فرد مسلح تروریست در حرم شاهچراغ شیراز، دست‌کم ۱۵ نفر کشته و ۴۰ نفر زخمی شدند. گروه تروریستی داعش در بیانیه‌ای مسوولیت ارتکاب این جنایت تروریستی را بر عهده گرفت.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا