کارگری

از کارفرما رضایت داریم/ نگران خشک شدن درختان هستیم

از کارفرما رضایت داریم/ نگران خشک شدن درختان هستیم

کارگران پروژه «کمربند سبز» شهرداری منطقه دو اهواز ضمن رضایت‌مندی از به‌روز بودن مطالبات مزدیشان، از مسئولان درخواست کردند همچنان موضوع کم آبی ۲۰۰ هزار اصله درخت در این پروژرا پیگیری کنند.

تعدادی از کارگران پروژه «کمربند سبز» شهرداری اهواز در تماس با خبرنگار کا 118، گفتند: کارگران این پروژه عمرانی که در منطقه دو شهر اهواز واقع شده است، در حال حاضر در خصوص پرداخت به موقع حقوق هیچ مشکلی ندارند و تقریبا به‌روز است اما خواسته ما پیگیری موضوع کمبود آب است که با خشک شدن درختان، این نگرانی بوجود می‌آید که کارگران شغل خود را از دست بدهند.

آن‌ها با بیان اینکه در پروژه کمربند سبز اهواز حدود ۳۸ کارگر شاغل هستند، افزودند: پروژه کمربند سبز شمال غرب اهواز با ۲۰۰ هزار نهال نتیجه تلاش هشت‌ساله ۳۸ کارگر فضای سبز است که در طول این سال‌ها تمام توان خود را برای نجات درختان و نگهداری از فضای سبز این منطقه به کار گرفته‌اند.

آن‌ها گفتند: چند ماه است که مسئولان مربوطه برای آبیاری در ختان اجازه برداشت آب به کارگران را نمی‌دهند و درختان در این هوای گرم بالای ۴۰ درجه اهواز در حال خشک شدن هستند.

آن‌ها درباره مطالبات عقب افتاده خود گفتند: در حال حاضر فقط حقوق و بیمه تیر ماه کارگران به تاخیر افتاده اما پیمانکار وعده پرداخت آن را در روزهای آینده داده است. در عین حال به ما کارگران گفته شده طرح طبقه‌بندی مشاغل نیز برای ما اجرایی شده است. ما امروز امیدواریم با پیگیری مسئولان استانی شاهد بهبودی کامل وضعیت بی‌آب درختان کمربند سبز اهواز نیز باشیم.

انتهای پیام/

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا