فرهنگ و هنر

نخستین فراخوان هتل‌های مکه و مدینه برای حجاج ۱۴۰۲ اجرایی شد

اکبر رضایی در گفت وگو با خبرنگار حج و زیارت کا 118با بیان اینکه هم اکنون برنامه ریزی های اجرایی برای حج تمتع ۱۴۰۲ و اسکان حجاج ایرانی در دست اقدام است، اظهار داشت: با توجه به بازنگری صورت گرفته در فرایندهای اجرایی حج در حوزه اسکان و با هدف بروز رسانی بانک اطلاعات مسکن و توسعه در تعداد افرادی که آمادگی دارند می توانند در حوزه اسکان همکاری داشته باشند، این برنامه ریزی ها در حال انجام است.

وی با اشاره به برگزاری جلسات مختلف و کار کارشناسی انجام شده و لحاظ شدن نظریه کارشناسان و مسئولین مرتبط در این حوزه در سازمان و بعثه مقام معظم رهبری و اعمال نظرات کارشناسی، افزود: بحمدالله موضوع فراخوان هتل های حج سال ۱۴۰۲ در مکه مکرمه و مدینه منوره برای اولین بار از طریق سامانه جامع مسکن به مرحله اجراء در آمد است.

آگهی فراخوان هتل ها از طریق نشریات عربستان اطلاع رسانی شده است 

وی افزود: مرحله اول آگهی فراخوان هتل ها از طرق یکی از روزنامه های داخلی در عربستان درج و مراتب از طریق سامانه و سایت های رسمی و مجازی نیز به هتلداران و مستثمرین هتل ها اطلاع رسانی شده و در حال انجام است.

نخستین فراخوان هتل‌های مکه و مدینه برای حجاج ۱۴۰۲ اجرایی شد

معاون حج و عمره سازمان حج و زیارت تصریح کرد: مقرر است از روز ۱۵ ربیع الثانی (روز چهارشنبه) بمدت دو هفته این فراخوان برای افراد متقاضی شرکت در فراخوان قابل دسترسی باشد.

وی خاطر نشان کرد: هم اکنون اقدامات اجرایی به جهت خدمت رسانی هرچه بهتر به حجاج کشورمان انجام می گیرد و در این ارتباط از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا