فرهنگ و هنر

پخش مجموعه مستند «چونان سرو» ویژه ناشنوایان

به گزارش کا 118چونان سرو به تهیه کنندگی مصطفی رزاق کریمی و کارگردانی گروهی از مستندسازان جوان و مستندپرتره‌ای از چهره‌های شاخص فرهنگ و ادبیات ایران است که در شبکه مستند تولید شده و از امشب ساعت ۱۸:۳۰ در بسته تصویری ویژه ناشنوایان و کم شنوایان پخش می شود.

این مجموعه مستند در شبکه مستند سیما تولید شده و در آن مستند پرتره‌هایی درباره چهره‌های ماندگار ایران مانند محمدعلی اسلامی ندوشن، شهریار، دکتر شهیدی، علامه قزوینی، محمد معین، نیما یوشیج، غلامحسین بنان، ملک الشعرای بهار، غلامحسین امیرخانی و سیدمحمدحسین مبین بنیانگذار آسایشگاه جذامیان بابا باغی و نیز از اهالی قلم است که به جهت فعالیت‌های گسترده برای درمان و ریشه‌کنی بیماری جذام در ایران، از وی به عنوان «پدر جذامیان ایران» یاد می‌کنند، ساخته شده است.

پخش مجموعه مستند «چونان سرو» ویژه ناشنوایان

رزاق کریمی در این مجموعه از حضور مستندسازان جوان‌ بهره برده و از کارگردان‌هایی که در تولید این مجموعه حضور داشتند می توان به قربانعلی طاهرفر، عطیه زارع، حنیف شهپرراد، مریم طالبی انارکی و … اشاره کرد.

این مجموعه از امشب در جدول پخش شبکه مستند قرار گرفته و هر هفته از شنبه تا چهارشنبه در بسته تصویری ویژه ناشنوایان روی آنتن می رود و تکرارش روز بعد ساعت ۶ خواهد بود.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا