فرهنگ و هنر

کمدین انگلیسی با «پسر فضایی» بازگشت

به گزارش خبرنگار فرهنگی کا 118، دیوید ویلیامز نویسنده کتاب‌های کودکان که بیشتر به خاطر کارهایی که با مت لوکاس در سریال کمدی انگلیس کوچک و با من پرواز کن شناخته شده، با یک ماجراجویی مافوق صوت بازگشته است.

این نویسنده کتاب‌های کودکان که بیش از ۲۵ میلیون نسخه از آثار او در سراسر جهان به فروش رسیده، با پسر فضایی طرفدارانش را وارد یک ماجراجویی مافوق صوت می‌کند که داستان آن در غرب میانه آمریکا اتفاق می‌افتد.

بازیگر بریتانیای کوچک و آرزوهای بزرگ که به کشتی خدایان رفت، با پسر فضایی خوانندگان خود را به اوایل دهه ۱۹۶۰ می‌برد؛ زمانی که جنگ فضایی میان آمریکا و اتحاد جماهیر شوروی به اوج خود نزدیک می‌شود.

کمدین انگلیسی با «پسر فضایی» بازگشت

پسر فضایی، زندگی روت ۱۲ ساله‌ای را روایت می‌کند که پس از مرگ پدر و مادرش برای زندگی با عمه دوروتی که از بچه‌ها متنفر است برای کار در مزرعه پرورش شترمرغ او می رود.

روت هرگز این فرصت را نداشت که به مدرسه برود اما او رویای این را دارد که مانند قهرمان خود یوری گاگارین همراه با حیوان خانگی سه پای مورد اعتمادش به فضا برود، اما در یک شب سرنوشت ساز تنها دارایی ارزشمند عمه دوروتی که تلسکوپ آسیب دیده‌ای است به دو نیم می‌شود. در آن شب یک بشقاب پرنده در نزدیکی مزرعه عمه دوروتی واژگون شده و آتش می‌گیرد و روت با یک بیگانه (پسر فضایی) مواجه می‌شود و این دو یک زندگی ماجراجویانه را در راه دارند.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا