فرهنگ و هنر

خواننده «سلام فرمانده» تازه‌ترین اثر خود را به شهدای شاهچراغ تقدیم کرد

به گزارش کا 118، در پی حمله تروریستی چهارشنبه (چهارم آبان ۱۴۰۱) به حرم مطهر حضرت شاهچراغ (ع) در شهر شیراز،۱۳ نفر از زائران به شهادت رسیدند و ۳۰ نفر مجروح شدند، سه دانش‌آموز از شهدای این حمله تروریستی بودند؛ محمدرضا کشاورز فرزند مهدی دانش‌آموز پایه دهم دبیرستان شاهد سیداحمدخمینی، آرشام سرایداران فرزند علیرضا دانش‌آموز پایه پنجم دبستان شهدای شوش که هر دو در ناحیه سه آموزش و پرورش ناحیه سه شیراز مشغول تحصیل بودند. همچنین پدر و مادر شهید سرایداران نیز در این حادثه به شهادت رسیدند.

در این حمله تروریستی علی‌اصغر لری گویینی فرزند عباس، دانش‌آموز پایه دوم مدرسه عشایری کعبه در روستای چاه قوسکی منطقه خیرآباد شهرستان سیرجان نیز به شهادت رسید.

ابوذر روحی ذاکر اهل بیت (ع) و خواننده سرود پرطرفدار «سلام فرمانده» تازه‌ترین اثر خود با عنوان «رفیق شهیدم ۲» را که با نام «منم یه آرشامم، منم علی اصغر» معروف شده به این شهدای دانش‌آموز حرم حضرت شاهچراغ (ع) و سایر شهدای این حمله تروریستی تقدیم کرده است.

نماهنگ «رفیق شهیدم ۲» بازخوانی سرود «رفیق شهیدم یک» در رثای شهدای حادثه تروریستی حرم مطهر شاهچراغ (ع) است، پیش از این نماهنگ «رفیق شهیدم یک» با شعری از سیدمهدی بنی‌هاشمی، هنرمندی گروه سرود «ماح» (ملت امام حسین (ع)) لنگرود، کارگردانی مهران به‌نهاد و تهیه‌کنندگی حجت‌الاسلام سعید نعیمی منتشر شده بود.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا