فرهنگ و هنر

مستند «همسایه‌های خوب» با موضوع خیران نیکوکار

تصویربرداری مجموعه مستند «همسایه‌های خوب» که روایتی از فعالیت خیران است، به کارگردانی مهدی بخشی‌مقدم به پایان رسید.

به گزارش کا 118 به نقل از روابط عمومی مجموعه مستند، تصویربرداری مجموعه مستند «همسایه‌های خوب» به کارگردانی مهدی بخشی‌مقدم و تهیه‌کنندگی مهدی شامحمدی به عنوان جدیدترین محصول مرکز مستند و تلویزیونی سوره، به پایان رسید و این روزها مراحل پس‌تولید خود را طی می‌کند.

«همسایه‌های خوب» قصه خیرانی است که امید می‌کارند و آرزو درو می‌کنند؛ آنان که در نزدیکی ما زندگی می‌کنند اما مانند شمع به اطرافشان روشنی می‌بخشند و در یک کلام خوب کردن حال هم‌نوع‌شان را به هرچیز ترجیح می‌دهند.

مستند «همسایه‌های خوب» با موضوع خیران نیکوکار

این مجموعه مستند زندگی و فعالیت افرادی را به تصویر کشیده است که با استقامت بسیار، امید و انسانیت را در افراد زنده نگه داشته‌اند و برای رقم زدن اتفاقات خوب تلاش می‌کنند.

عوامل سازنده سوژه‌های خود را از استان‌های سیستان و بلوچستان، کرمان، زنجان، مازندران، گیلان، گلستان و تهران طی ۶ ماه کار پژوهشی انتخاب کردند تا علاوه بر به نمایش گذاشتن فضای بکر مناطق مختلف، قصه‌های متفاوتی را برای مخاطب تعریف کنند.

مستند «همسایه‌های خوب» با موضوع خیران نیکوکار

«همسایه‌های خوب» که در ۲۲ قسمت ۳۰ دقیقه‌ای تولید شده است.

دیگر عوامل این مجموعه مستند عبارتند از: مشاور محتوایی پروژه: شرمین نادری، مدیر تصویربرداری: مهدی آزادی، تصویربرداران: پارسا کریمی و علی پوراسد، صدابرداران: قادر قادری، امین جعفری و افشین ملکی، تدوینگران: محمدابراهیم شهبازی، داوود قادری و محمد بابایی، صداگذار: طیبه محمدی، مدیر تولید: مصطفی تفکر و هادی شامحمدی، گرافیک: محمدابراهیم شهبازی، دستیار کارگردان: وحید شمشیریان، تحقیق و پژوهش: تینا نادری، آزاده بهرامی، فاطمه صادقی، طاهره حسن‌پور و مانی فلاحی، روابط عمومی: سپیده شریعت‌رضوی و محصول مرکز مستند و تلویزیونی سوره.

مستند «همسایه‌های خوب» با موضوع خیران نیکوکار

انتهای پیام

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا