فرهنگ و هنر

نماینده خوزستان در مجلس خبرگان:پشتیبانی از جریان مقاومت رسالت‌ حوزه علمیه است

به گزارش کا 118آیت اله محسن حیدری روز پنجشنبه در نشست جمعی از علما و روحانیان خوزستان با آیت اله اعرافی مدیر حوزه‌های علمیه کشور در اهواز بیان کرد: با موافقت مرکز مدیریت مجموعه ای در مدرسه علمیه الغدیر اهواز در سه عرصه فقه حکومتی، تاریخ تشیع و کلام راه‌اندازی شده است.

دشمن از پارسال به دنبال فتنه بود

نماینده ولی فقیه در خوزستان نیز در این دیدار با اشاره به ناآرامی های اخیر در کشور گفت: دشمن از پارسال به دنبال فتنه اخیر بود و متاسفانه کسانی که در سایه انقلاب اسلامی آبرویی کسب کرده بودند با فتنه همراهی کردند.

حجت الاسلام والمسلمین سید محمدنبی موسوی فرد ادامه داد: بنا به گفته رییس قوه قضاییه بناست با عاملان فتنه و کسانی که جوانان را تشویق و ترغیب به اغتشاش کردند، برخورد قاطع و بدون مماشات صورت بگیرد.

وی افزود: رسالت و وظیفه ما در رابطه با نسل فعلی با توجه به اینکه نتوانستیم برای بعضی از آنها اعتماد سازی کنیم،اینست که در این زمینه برنامه ریزی لازم را داشته باشیم.

حجت الاسلام والمسلمین موسوی‌فرد گفت: برای حضور در مدارس و بین جوانان هم برادران و خواهران برنامه‌ریزی، و از شخصیت های کشوری در این زمینه دعوت شود و اتفاقات رخ داده مستندسازی شود.

در این دیدار شماری از امامان جمعه و شخصیت های حوزوی به بیان دغدغه ها پرداختند.

مدیر حوزه های علمیه کشور روز پنجشنبه برای معرفی مدیر حوزه های علمیه خوزستان، بررسی مسایل و مشکلات حوزه های علمیه استان، و دیدار با روحانیان استان ، به خوزستان سفر کرد. 

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا