فرهنگ و هنر

وزیر فرهنگ: مرکز رشد دانشگاه امام صادق (ع) نیازمند تقویت همه جانبه است

به گزارش خبرنگار فرهنگی کا 118، محمدمهدی اسماعیلی روز شنبه – ۲۱ آبان ماه –  با حضور در دانشگاه امام صادق (ع) از نمایشگاه دستاوردهای مرکز رشد این دانشگاه با عنوان «قرار ششم» بازدید و با توضیحات ارائه شده دست اندرکاران، در جریان روند برگزاری این نمایشگاه قرار گرفت. 

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حاشیه بازدید از این نمایشگاه در سخنانی کوتاه گفت: نمایشگاه دستاوردهای هسته های علمی مرکز رشد دانشگاه امام صادق(ع) به پشتوانه فعالیت و اقدامات گسترده پژوهشی می تواند، تصویری جامع از مسائل و دغدغه های حوزه های مختلف ارائه دهد.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی، مرکز رشد دانشگاه امام صادق (ع) را نیازمند تقویت همه جانبه دانست و گفت: این مرکز می بایست فضای ارتباطی خود را با حوزه های تصمیم ساز و تصمیم گیر جامعه ارتقا دهد تا نتایج پژوهش های هسته های مختلف مرکز،  بتواند در قالب فرایندی نظامند در بهبود روش های حکمرانی موثر باشد.

مرکز رشد دانشگاه امام صادق (ع)، یکی از جامع ترین مراکز دانشجویی، پژوهشی به شمار می‌رود که با حضور دانشجویان برتر دانشگاه امام صادق (ع) در قالب هسته های مختلف به تحلیل، بررسی و ارائه راهکار موضوعات متفاوت می‌پردازد همچنین این مرکز  فرآیندی از دغدغه مندی و ایده پردازی تا اصلاح (از فکر تا اثر) را در برمی‌گیرد.

حجت الاسلام حامد حاجی ملامیرزایی مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس مرکز توسعه فرهنگ و هنر در فضای مجازی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، محمد مهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی را در این بازدید همراهی کرد. 

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا