فرهنگ و هنر

مهران مدیری: هر ایرانی عاشق خاک و امنیت و تمامیت ارضی وطنش است/ خالق آثارم هستم ولی مالک‌شان نیستم+فیلم

به گزارش خبرنگار فرهنگی کا 118مدیری در ادامه این پیام ویدئویی افزود: هر اثری را که برای تلویزیون ساخته‌ام، خالقش هستم ولی مالکش نیستم. مالکیت هر اثری در تلویزیون با سازمان صداوسیماست و تصمیم برای پخش یا عدم پخش آن هم با همین سازمان است.

این بازیگر و کارگردان با تاکید بر موضوعات وطن، امنیت ملی و تمامیت ارضی بیان کرد: کدام ایرانی را می شناسیم که یک وطن تکه و پاره را بخواهد؟ اما دیگرانی نه از این کشور و مردم همیشه خواسته‌اند در طول این سال‌ها هر اتفاقاتی را به نفع خودشان مصادره و ضبط کنند. اتفاقات مردم و آدم ها را مال خود کنند و این خیلی ناجوانمردانه است. 

مدیری با بیان این که بهترین تصمیم را مردم شریف و باهوش و دوست داشتنی ایران برای کشورشان می گیرند افزود: من همیشه با فضای مجازی مساله داشتم. فضای مجازی علاوه بر خوبی هایش مضرات بسیاری هم دارد. کمی باید مراقب فضای مجازی و خودمان باشیم. این همه نقل قول ها و اخبار عجیب و غریب هم اذیت مان می کند و هم باعث می شود نسبت به وقایع و آدم ها و خودمان اشتباه کنیم. امیدوارم برای مردم ایران بهترین اتفاق بیفتد. به روزهای روشن و حال بهتر امیدوارم. خداوند همه مردم ایران را در آغوش خودش بگیرد.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا